» Plannja

Blachodachówka – „Plannja”

Pokrycie dachu przy użyciu blachodachówki Plannja jest proste, ponieważ oferujemy wszystkie potrzebne do tego elementy. Łatwo można kupić i zmontować kompletny dach.

Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. To upraszcza zakupy – nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd systemu stosujemy wspólny program kolorów dla blachodachówek i akcesoriów.

Nowość wśród blachodachówek – Plannja Flex. Jest to dwumodułowa blachodachówka, która dodatkowo posiada nowoczesne kształty. Dzięki załamaniom światła oraz cieni, które pojawiają się w miejscach przetłoczeń dach nabiera unikatowej formy.

Teraz oryginalne szwedzkie blachodachówki Plannja dostępne są w nowej powłoce: Hard Coat - nowa paleta kolorów.

Blachodachówki Plannja Rapid, Plannja Smart, Plannja Scandic dostępne są w nowej powłoce Hard Coat 50 Satyna- Okres gwarancji wynosi 30 lat. Zadzwoń i zapytaj o ofertę promocyjną: tel. 502-341-212