» Pokrycia dachowe


Pokrycia dachowe
– Dach jest symbolem bezpieczeństwa i solidności, daje schronienie, a w obecnym czasie powinien również podkreślać indywidualny wygląd domu i wyróżniać go z otoczenia. Wydaje się, że nic nie nadaje takiego charakteru budynkowi, jak ładny dach. Dobór odpowiedniego pokrycia dachowego pozwoli na zharmonizowanie architektury domu z otoczeniem. Rozumiejąc potrzeby naszych klientów i troszcząc się o wygląd, wygodę i oszczędność Państwa domów, BUDAR oferuje i szczerze poleca produkty renomowanych firm znajdujące się w w naszej ofercie.

Systemy pokryć dachowych i elewacyjnych


Blachodachówka
jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

Blachy trapezowe to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili – od wysokości 6 mm do 160 mm – oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

Dach pokryty dachówką ceramiczną gwarantuje zdrowe i naturalne budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewnia doskonale warunki ekologiczne pod wentylacyjnym dachem i jest niedoścignionym dobrodziejstwem dla mieszkańców domu. Podstawowe typy to tzw. „karpiówka” i „dachówka zakładkowa” firmy Creaton.

Gonty zbudowane są z welonu z włókna szklanego, pokrytego masą bitumiczną modyfikowaną elastomerem SBS i posypką mineralną lub ceramiczną w różnych kolorach. Płaszczyzna spodnia jest samoprzylepna na całej powierzchni, a spoina pozostaje trwale elastyczna, zdolna do kompensowania naturalnych przemieszczeń konstrukcji dachowej.

System dachowy EuroFala stosowany jest jako pokrycie dachowe, elewacyjne oraz wykończeniowe różnych typów budynków – mieszkalnych, letniskowych, użyteczności publicznej, użytkowych, gospodarczych, inwentarskich, przemysłowych oraz wszelkiego typu budynków o lekkiej konstrukcji.

Asortyment płyt warstwowych obejmuje płyty ścienne i dachowe dla zastosowań lekkiej budowy hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, obiektów handlowych, biurowych, sportowych, użyteczności publicznej oraz rolniczych, jak również płyty chłodnicze na obudowy zimnochronne dla chłodni i mroźni.